Leden 2012

In relationship aneb tolik změn po půl roce

31. ledna 2012 v 14:43 Diary
Ahoj )))
Tumblr_lyo0iaysp91ro4xwho1_400_large


Tak se Vám hlásím po půl roce. Dnes jsem si četla staré články a dostala jsem chuť něco napsat.
Tolik se toho změnilo.. ani mi nepřijde, že jsem poslední článek přidávala v srpnu 2011,vždyt je to jako před měsícem :OO wtf??!
Momentálně jsem in relationship . Poznali jsme se na facebooku :) ,jenže jsem udělala jednu velkou chybu ve vztahu :'( ,tak jsme se rozešli . Nemohli jsme bez sebe ale žít,tak jsme zase spolu.Jsem ráda že mi to odpustil..včera jsem mu udělala video :').MILUJU HO,je moje zlatíčko :-*Dneska vysvědčení ,tak co ,jaké byli známky? :D Jelikož jsem v prvním ročníku na obchodní akademii tak celkem katastrofa. Dve čtverky a zbytek trojky a dvojky. :'D. V druhém pololetí se začnu už opravdu učit!! :D :) A to myslím vážně. Nechci skončit jako uklízečka.
Příští týden máme SPRING HOLIDAY :P. Těším se,chci u něj spát. Slíbil mi ,že napustí vířivku s bublinkama.Růže,svíčky atd. :P .Jenže matka mě nepustí k němu spát ,tak budu muset lhát,že spím u BFF.Pokud mě teda pustí i tam. Chci aby to vyšlo :P :* :(
Budu sem přidávat články podle nálady. Teď jsi jdu pročíst staré články z roku 2011 :) Budu sem přidávat články podle nálady. Teď jsi jdu pročíst staré články z roku 2011 :).
BYE^^