Březen 2012

Víkend bez rodičů= PARTY !

22. března 2012 v 15:57 | Ew. |  Diary


Tumblr_m191wjul1b1qctkq7o1_500_large


Čááu. :P
Tento týden je dost namáhavý ve škole,každej den učení a nejradši bych byla venku,když je tam tak krásně !
Zejtra budu zkoušená z ekonomiky a píšeme test na výpočty mezd,'takže fakt super'. Né ,prdím na to jako,jdu ven s BFF se opalovat.
Naši jedou pá,so,ne do lázní takže nejúžasnější ^^ . Oni vypadnou z baráku jednou za rok,takže si to musím co nejvíc užít,konečně budu moct být venku do kdy chci... do rána :D:*!! *YEAH*
428309_346082802100926_189421444433730_982992_1179755618_n_large

No nic,jdu si trochu pouklízet v pokojíčku. Jindy to nedělám ale teď když je tak krásně tak mám v sobě plno energie :D :P! Takže si užijte víkend,na blog asi napíšu něco až příští týden když budu mít tak nabitý víkend :)).
AHOJ ^^ a neseďte u komplů! :D

22.3.2012

22. března 2012 v 15:57 | Ew. |  photo by Ew.
Nová fotka... miluju JARO ! ^^

Jakej mam pořád dávat nadpis!?:DBlablabla..

4. března 2012 v 15:41 Diary

Ahoj slečny.
Venku je tak nádherně a já nemůžu ven,ještě musím dobrat ty zas*aný antibiotika! Včera u nás byla Eliška,tak jsem s ní natáčela na gifyu animačky :D. Tady máte jednu no :P,je to moje ňuŇuu...:* Včerejšek jsem strávila celý na notebooku v posteli,na SKYPU nebo jsem si pouštěla filmy a jedla u toho popcorn. :D
Dneska jsem s našima jela do Hodonína do Gate,Dm atd ;) .V Gate jsem si koupila černou koženou bundu na jaro,hnědé tričko,legíny a gepardovaný kalhotky :D.
V DMku jsem si koupila od ESSENCE- báze pod oční stíny,korektor,brush,tvářenku a bílé oční stíny na rozjasnění oči.
a od DERMACOLU jsem si koupila make-up který byl myslím ze 200,- zlevněný na 99,- takže neber to :D. Dám vám sem nejaké fotky,tak se mějte :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FOTKY V CELÉM ČLÁNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ptejte se mě na formspringu: http://www.formspring.me/dreamsloveblog

Láska na facebooku.

1. března 2012 v 11:51 | Ew. |  Diary

Dobré ráno děvčata .
Před chvilkou jsem vstávala ( jsem nemocná ),vyluxovala jsem ( dobrovolně :D! ) a přemýšlela o čem napíšu článek.Vzpoměla jsem si na Kubíka,který mě dnes ráno vzbudil krásnou smskou.Je to kluk,s kterým si už půl roku píšu na FACEBOOKU. Když jsem chodila s bývalím,pohádala se s kamarádkou nebo měla špatnou náladu,vždycky tu pro mě byl a pomohl mi :-). I když jen přes fb nebo SKYPE..bohužel.. :'(
Nikdy jsem na lásku přes facebook nevěřila,ale teď už ano.
Jestli se chová takhle krásně k holkám i ve skutečnosti,je to ten nejdokonalejší kluk na světě! Mám ho moc ráda,ale abych řekla že ho miluju..to ne. Milování je ještě neco víc,to bych s ním musela chodit žejo. :D On je jediný kluk,kterému se nebojím říct tajemství a můžu mu ve všem veřit. Takže,to je on. Nejlepší kamarád a doufám,že časem až se poznáme osobně bude i něco víc. I když by to byl VZTAH NA DÁLKU. :/ ( Zase tak velká dálka to není, do Brna to mám 35 min. :D)


Mimochodem k té mé animaci. Tahle moc se nudím^:D. Za 10 min si musím vzít antibiotika,jdu si stáhnout film a lehnout si do postele.
PA^^